Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Krótkie rymowanki na Nowy Rok

Zabawne sylwestrowe wierszyki

Znaleźć odpowiednie słowa, żeby złożyć wyjątkowe życzenia noworoczne… ta myśl krąży po głowie wielu osobom tuż przed Sylwestrem. Jeżeli wysyłamy życzenia na kartce noworocznej, ekartce czy mailem warto poświecić na to chwilę czasu i wysłać coś naprawdę oryginalnego, na przykład wierszyk.Krótka rymowanka to także świetny pomysł na życzenia sylwestrowe wysyłane SMSem.

To na pewno dobry i zabawny pomysł, żeby życzenia związane z Nowy Rokiem przekazać właśnie w formie wierszyka. Tylko skąd wziąć pomysł na tego typu tekst? Przede wszystkim bez problemu można kupić gotową kartkę z wierszykiem sylwestrowym w środku. Można też poszukać kartki internetowej z gotowym rymowanym tekstem. Natomiast zawsze milej jest dostać kartkę z życzeniami napisanymi samodzielnie przez nadawcę. Czy będzie to tekst wpisany odręcznie, czy wystukany na klawiaturze zawsze będzie bardziej osobisty i przez to bardziej wyjątkowy. Oczywiście nie znaczy to, że trzeba wierszyki wymyślać samodzielnie. Oczywiście można i będzie to bardzo miły gest, ale zawsze można również poszukać wierszyków sylwestrowych chociażby w Internecie.

Jeżeli ktoś ma dobra pamięć może sprawić bliskiej osobie niespodziankę i powiedzieć jej jakiś zabawny wierszyk kiedy w Sylwestra wybije północ. Nie będzie to z pewnością łatwe zadanie. Zwykle jednocześnie wybuchają korki szampanów, sztuczne ognie i gromkie okrzyki wszystkich osób świętujących nadejście Nowego Roku. Jednak z drugiej strony składanie życzeń na Sylwestra to wyjątkowa chwila. Są one często dużo lepiej zapamiętywane niż te usłyszane wcześniej przez telefon czy odebrane mailem.