Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Szampańska zabawa Sylwestrowa

Przgotowanie do nocy sylwestrowej

Świetna zabawa – z tym przede wszystkim kojarzy się Sylwester. Wszyscy razem cieszą się z tego, że zbliża się Nowy Rok i życzą sobie i innym, aby był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Zwykle imprezy towarzyskie około godziny 24 powoli dobiegają końca. Natomiast o północy na Sylwestra następuje punkt kulminacyjny zabawy! Strzelają korki od szampana, wybuchają sztuczne ognie i wszyscy zaczynają składać sobie nawzajem życzenia noworoczne. To bardzo ważne, żeby powiedzieć wtedy bliskim coś, co będzie im dodawało energii przez cały rok. Chociaż słowa wypowiadane są spontanicznie i w lekkiej euforii mogą być właśnie najważniejszymi z otrzymanych życzeń.

Sylwestra można spędzać w różnych miejscach – w klubie, na balu, na rynku miejskim, w górskim schronisku czy w domu. Tak czy inaczej zawsze trochę wcześniej trzeba się do niego przygotować. Przede wszystkim, jeśli wychodzi lub wyjeżdża się z domu, trzeba odpowiednio wcześnie zarezerwować miejsca, bilety itp. Oczywiście jeszcze wcześniej warto umówić się ze znajomymi, żeby spędzić Sylwestra w miłym i nieco większym gronie.

Kobiety i dziewczęta już kilka tygodni przed Sylwestrem planują swoje kreacje. Potrzebna jest odpowiednia suknia lub sukienka oraz dodatki do niej – buty, torebka, biżuteria. Warto przemyśleć też wcześniej kwestię fryzury i makijażu. Panowie mają zwykle mniejszy problem jeśli chodzi o strój sylwestrowy, ale też starają się być eleganccy i wyjątkowo przystojni. Na pewno dobrze jest wyspać się porządnie przed Sylwestrem. W końcu najprawdopodobniej zabawa będzie trwała do samego rana!