Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak złożyć życzenia noworoczne?

Składanie życzeń na Sylwestra

Kiedy w Sylwestra wybija północ wszyscy zaczynają składać sobie życzenia. Zabawa, bicie zegarów, szampan – te rzeczy sprawiają, że wytwarza się wyjątkowa atmosfera, pełna życzliwości, radości i nadziei. Nadchodzący rok na pewno będzie dobry i udany dla nas wszystkich!

Składanie życzeń noworocznych właśnie w noc sylwestrową jest zwykle spontaniczne i szczere. Zazwyczaj nie są one bardzo przemyślane i poukładane, ale zwykle w tym momencie dokładnie wiemy co, komu chcemy przekazać. Jeżeli życzenia skierowane są do bliskiej osoby mogą być naprawdę wyjątkowo wzruszające. Czasami zdradzamy jej też własne postanowienia noworoczne związane ze wspólnym życiem i przyszłością. Ale przede wszystkim, skoro wiemy na czym jej najbardziej zależy, skupiamy się w naszych życzeniach właśnie na tym.

Podczas hucznych zabaw na Sylwestra bywa często tak, że składamy życzenia osobom których nie znamy lub znamy je bardzo słabo. Bywa tak, że trzeba wypowiadać życzenia noworoczne w różnych językach. Najważniejsze wtedy jest to, że wszyscy wspólnie cieszą się z nadchodzącego Nowego Roku i to wszystkich zbliża do siebie. Razem tańczą, śmieją się i piją szampana, a to  sprawia że każdy każdemu chce powiedzieć coś miłego na nadchodzący rok. Wtedy nie chodzi o to, żeby były to bardzo przemyślane i oryginalne słowa, ale o sam miły gest.

Oby przez cały rok każdy potrafił w podobnie życzliwy sposób podchodzić do innych ludzi, dobrze im życzyć i uśmiechać się do nich. Wtedy na pewno ten czas mógłby być dla wszystkich jeszcze bardziej udany.