Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Huczne powitanie Nowego Roku

Najpopularniejsze zwyczaje sylwestrowe

Północ to zwykle czas duchów, ale nie w Sylwestra! W tę wyjątkową noc, kiedy nadchodzi Nowy Rok godzina 24 jest momentem największej radości i zabawy.

Tuż przed nadejściem północy zaczyna się wielkie odliczanie. Wszyscy razem wykrzykują kolejne sekundy do  godziny dwunastej. Kiedy wybije już północ strzelają korki od szampana i wszyscy wznoszą toast za nadchodzący rok – żeby był dobry, pełen sukcesów i miłych niespodzianek. Już po chwili można oglądać niesamowite pokazy sztucznych ogni. Towarzyszy im  muzyka i okrzyki widzów. Potem zwykle zabawa i tańce trwają dalej aż do rana. W każdym razie na pewno atmosfera zawsze jest wyjątkowa i na kolejna taką noc trzeba czekać cały rok.  Bez względu na to czy spędza się Sylwestra w domu, w klubie, na balu czy na rynku miejskim właśnie o północy można poczuć więź ze wszystkimi innymi ludźmi świętującymi tej nocy.

Oczywiście bardzo ważnym momentem jest składanie życzeń sylwestrowych. Wypowiadane w tym momencie słowa są  spontaniczne i szczere. Bywa też tak, że ktoś wcześniej przygotuje specjalnie wierszyk sylwestrowy i w ten sposób sprawi prawdziwą niespodziankę i radość bliskiej osobie. Jeżeli akurat nie możemy spędzać Sylwestra ze wszystkimi ważnymi i bliskimi osobami warto spróbować dodzwonić się do nich zaraz po północy. Zwykle linie telefoniczne są wtedy bardzo obciążone i bywa że nie od razu uda nam się połączyć. Poza tym właśnie wtedy inni znajomi też prawdopodobnie chcą rozmawiać z osobą do której dzwonimy. Zawsze można też w razie czego wysłać smsa. Najważniejsze jest to, żeby wykonać jakiś gest świadczący o prawdziwej życzliwości. To daję energię na nadchodzący rok.