Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Szczęsliwego Nowego Roku

Najlepsze powitanie Nowego Roku

Najpierw wita się go entuzjastycznie, żeby po dwunastu miesiącach równie radośnie pożegnać… Kiedy zbliża się Nowy Rok wszyscy mają poczucie, że nadchodzi zupełnie nowy czas – radości, sukcesów, miłości.

Jest to też jednak z okazji, żeby złożyć rodzinie i bliskim życzenia. Można w tym celu wybrać jakąś ładną kartkę noworoczną. Treść życzeń najlepiej wpisać samemu, ale można też wybrać kartkę z gotowym wierszykiem sylwestrowym. Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularne staje się wysyłanie życzeń mailem lub za pośrednictwem kartek internetowych. Sam sposób nie jest też najważniejszy. Chodzi o to, żeby przekazać bliskim, że chcemy aby w zbliżającym się roku było im dobrze i wesoło.

Nowy Rok wiąże się oczywiście ściśle z Sylwestrem i szampańską zabawą! Wszyscy radośnie witają nadchodzący rok, tak jakby chcieli w jakiś sposób wpłynąć na całą jego atmosferę. W końcu jeśli ktoś jest radośnie witany zwykle jest zadowolony i miły. Nowym Rokiem nazywany jest też dzień 1 stycznia.

Często pod koniec roku tworzymy listę postanowień noworocznych. Są to rzeczy które chcielibyśmy zmienić w sobie albo w swoim życiu. Wydaje się, że zawsze łatwiej wprowadzać zmiany, kiedy zaczyna się jakiś nowy okres czasu. Niestety zwykle cały zapał do pracy nad sobą mija zanim jeszcze skończy się styczeń. Nowy Rok nie oznacza całkiem nowego życia. W końcu po dwunastu miesiącach będzie już starym… czy wtedy nasze postanowienia też powinny się zestarzeć? Chyba nie, powinny być podtrzymywane na co dzień od nowa, a nie tylko w Nowy Rok.