Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Życzenia na Nowy Rok w różnych językach

Noworoczne życzenia w różnych językach

Masz przyjaciół albo rodzinę za granicą? Z pewnością wysyłasz im życzenia na różne ważne okazje. Jedną z nich na pewno jest Nowy Rok. Warto spróbować złożyć życzenia w języku używanym przez osoby do których są kierowane.

Język angielski jest uważany za najbardziej uniwersalny. Zwykle osoby różnych narodowości najłatwiej i najszybciej mogą się porozumieć właśnie w tym języku. Jednak jeżeli osoba do której kierujesz życzenia pochodzi z Niemiec czy z Włoch, na pewno milej będzie jej otrzymać życzenia w języku używanym w kraju w którym mieszka. Wcale nie dlatego, że łatwiej jej będzie zrozumieć treść życzeń, ale dlatego iż będzie miała świadomość wysiłku włożonego w ich napisanie. Na pewno warto w takich sytuacjach skorzystać nie tylko z pomocy słownika, ale również osoby która zna dany język.

Oczywiście można też znaleźć w sklepie albo w serwisie internetowym kartkę z gotowymi życzeniami w obcym języku. Natomiast zawsze warto wiedzieć co dokładnie się wysyła… Może się okazać, że trafimy akurat na kartkę z jakimś żartem, który nie koniecznie musi się spodobać osobie do której go wyślemy bez zrozumienia jego treści.

Wiele osób robi sobie tuż przed Sylwestrem listę postanowień noworocznych. Może zdarzyć się tak, że po nieudanej próbie wysłania kartki z życzeniami w obcym języku do listy tej zostanie dołączone postanowienie o rozpoczęciu kursu językowego, chociażby po to by w przyszłym roku bez problemu wysłać kartkę noworoczną do danego kraju.